UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaki Elbląg raczej Elbing w tamtych czasach !!!!Czym tu się zachwycać, człowiekiem który tworzył maszyny dla nazioli.

Kkk

Anuluj