UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaki Elbląg raczej Elbing w tamtych czasach !!!!Czym tu się zachwycać, człowiekiem który tworzył maszyny dla nazioli.
Kkk
Jaki Elbląg raczej Elbing w tamtych czasach !!!!Czym tu się zachwycać, człowiekiem który tworzył maszyny dla nazioli.
Kkk