UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@BEZ ŚCIEM proszę, panie Koli - Może jednak lepiej by było gdyby Ferdynandem Gottliebem Schichau nie pojawił się w Elblągu. Nie wspominalibyśmy z rozrzewnianiem złotych lat Elbląga przed wojnami czy spędu ludzi do Zamechu powstałego na pozostałościach jego koncernu. Nie byłoby żalu do obecnej władzy, że stajemy się wiochą, gdyż wiochą bylibyśmy od zawsze.
Wieśniak