UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Widac ze jakis amator cieplych klusek z Pana, probujesz cos napisac, bez ładu i składu, moglbys chociaz na beznadziejna wikipedie wejsc poczytac, ale nieeee, walne kleksa umysłowego, wyleje obstrukcje swojej nieomylnosci na forum :D

AdolfHeiter

Anuluj