UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Widac ze jakis amator cieplych klusek z Pana, probujesz cos napisac, bez ładu i składu, moglbys chociaz na beznadziejna wikipedie wejsc poczytac, ale nieeee, walne kleksa umysłowego, wyleje obstrukcje swojej nieomylnosci na forum :D
AdolfHeiter