UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zrobił z Elbląga prawdziwe miasto, niewątpliwie. Do teraz Elbląg na tym korzysta. Warto, a nawet trzeba, upamiętnić.

hd

Anuluj