UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zrobił z Elbląga prawdziwe miasto, niewątpliwie. Do teraz Elbląg na tym korzysta. Warto, a nawet trzeba, upamiętnić.
hd
Zrobił z Elbląga prawdziwe miasto, niewątpliwie. Do teraz Elbląg na tym korzysta. Warto, a nawet trzeba, upamiętnić.
hd