UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Zacznijmy od nowa towarzyszu jako osoba medialna powinniście towarzyszu odpowiedzieć czy oprócz tego że na siłę pchacie się do koryta komentując i wpisując tu te swoje lewackie wypociny robicie gdzieś towarzyszu składki płacicie jak na prawdziwego komunistę przystało

WróglewakaRobertaK

Anuluj