UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Zacznijmy od nowa towarzyszu jako osoba medialna powinniście towarzyszu odpowiedzieć czy oprócz tego że na siłę pchacie się do koryta komentując i wpisując tu te swoje lewackie wypociny robicie gdzieś towarzyszu składki płacicie jak na prawdziwego komunistę przystało
WróglewakaRobertaK