UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nadtowarzysz Koliński daje kolejny dowód na to jakim jest debilem. O ile ja pamiętam dla pogrobowców Berii I Stalina nie było żadnych Bogów poza nimi samymi. A tu proszę lewak chwali Thora. .. Opis autora co do Bogów Północy ani dokładny ani trafny. Pisanie w stylu wikipedi pokazuje że autor nie zadał sobie trudy by poczytać o owych rudowłosych boginiach i rudobrodych bogach. Polecam Heroje Północy wydanie z 1969 było jedną z ulubionych lektur dzieciństwa a jego obwoluta z surowego lnianego płótna kojarzy mi się ze Skandynawią do dziś. Loki był bogiem kłamstwa i mistrzem intrygi. Opowieść o jego spotkaniu z Chrześcijanami opisał Ćwiek w sadze "Kłamca"wartej przeczytania i przemyślenia. Na to że myśleć zacznie "czerwonodzioby sęp"lewicy Nadtowarzysz Koliński nie liczę.

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj