UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tylu chłopa ochroniarzy bez kwalifikacji, :)po co było biec, jak wystarczyło zlapać przy kasie. co za nonsens.
tylu chłopa ochroniarzy bez kwalifikacji, :)po co było biec, jak wystarczyło zlapać przy kasie. co za nonsens.