UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wrr - pytanie pracownik ochrony, czy zwykły bez kwalifikacji? to różnica, kwalifikowany mógłby ująć gościa a zwykły dozorca nie mam takiego prawa, może najwyżej biec za nim i nic więcej. Taka to pseudo ochrona, wszystko jakieś niesprawne. A będzie coraz gorzej, bieda się zaczyna coraz więcej bedzie kradzieży bo ludzie lubia luksus i nic nie robienie. Elbląg kiedyś taki spokojny a teraz to ja nie poznaję swego miasta, rozboje kradzieże, itd. to początek góry lodowej.


Anuluj