UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@vvcvcc - Szanowny vvcvcc: Parowóz stoi tam jako ekspozycja i jest własnością tamtejszego PKP, a u nas też by stał i rdzewiał. Jer rozwiązanie poszukać gdzie jeszcze jakiś parowóz z Elbląga jest na jakieś bocznicy odkupić go, doprowadzić do stanu eksponatu i wystawić.
Karol50