UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A tym czasem prawdziwy parowóz wyprodukowany w Elblągu, stoi na bocznicy w jednym z polskich miast i od lat rdzewieje zapomniany. A mógł by być perełką Elbląga

vvcvcc

Anuluj