UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolinski myśli, że zamknięcie restauracji dla klientów i zmiana trybu pracy na dowóz to marzenie każdego restauratora, za co powinni jeszcze dziękować rządzącym i oddać nadwyżkę zarobionych pieniędzy na lewackie marzenia o socjalizmie


Anuluj