UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla tych mniej oblatanych w słowie pisanym, pytanie jest takie: - Czy zaprawdę godnym, sprawiedliwym, słusznym i zbawiennym jest wydatkowanie milionów złotych z publicznej kasy na tak naprawdę zapomogi w interesie stosunkowo małej (nawet niech to będzie 50 czy 100,nie 25)grupki posiadaczy, czy raczej ta pomoc powinna być skierowana do tych, którzy rzeczywiście mają straty i jej potrzebują (jak opłacający koncesję właścicieli lokali tylko z alkoholem, którzy rzeczywiście dziś biznesu prowadzić nie mogą)? Mam nadzieję, że pomogłem:)#SocRev
RobertKoliński