UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale co to za Rada Miejska z poparciem nie rzadko trochę większym niż 100 ?? Na miasto przeszło 100 tys ? W wielu przypadkach mieszczanie głosowali na zupełnie inne osoby (te które zrezygnowały, chyba wszystkie od Prezydenta ). A weszły inne. Przypadek ? Nie sądzę. Tym razem Koliński ma rację "biznesmeni "domagają się o pomoc, a do kogo ma się zwrócić zwykły Kowalski. Nowak ? Pan Wróblewski wraz z PO za Nimi się wstawi ??

Gierki nieetyczne .

Anuluj