UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Koliński, no to kolejny raz Pan błysnął. Tekst jest tak niezrozumiały i zawiły, że jeszcze dłuuugo musi się Pan uczyć, aby coś mądrego przekazać sensownie, zrozumiale i z efektem - bełkot. Radzę Panu pierwszemu się zreflektować i wsadzić głowę w ten popiół, ale gorący. .. , może się Pan ocknie!

chyba też lewak

Anuluj