UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Koliński, no to kolejny raz Pan błysnął. Tekst jest tak niezrozumiały i zawiły, że jeszcze dłuuugo musi się Pan uczyć, aby coś mądrego przekazać sensownie, zrozumiale i z efektem - bełkot. Radzę Panu pierwszemu się zreflektować i wsadzić głowę w ten popiół, ale gorący. .. , może się Pan ocknie!
chyba też lewak