UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jjrr - Ostatnio jeden z antylewaków narzekał na Prezydenta, że stawia na tramwaje. To się zdecydujcie.
Tadd
@Jjrr - Ostatnio jeden z antylewaków narzekał na Prezydenta, że stawia na tramwaje. To się zdecydujcie.
Tadd