UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@piesbobik - Kolego wazeliniarzu. To jest cykl "Dawno temu w Elblagu. .", a wiec spiesze ci wytlumaczyc, ze ow historia sie zadziala i wiadomo, ze linia nr 3 wkrotce powstala. Takze nie trafiles. A z tym kredytrm to byl juz taki, co tak radził, pamietasz jak skonczyl?

MyMieszkancy

Anuluj