UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wczoraj szłam z pracy z Grota Roweckiego nad Jar dlatego ze autobus miał tam zjazd i nic nad Jar nie jechało - 60 minut drogi na pieszo - porażka. ZKM w Elblągu to porażka i tragedia.
Izabellla
Wczoraj szłam z pracy z Grota Roweckiego nad Jar dlatego ze autobus miał tam zjazd i nic nad Jar nie jechało - 60 minut drogi na pieszo - porażka. ZKM w Elblągu to porażka i tragedia.
Izabellla