UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@eltur - Nie, gdyż w epoce powstawania elektrycznych pojazdów (w tym autobusów)inwestowanie w infrastrukturę trolejbusów traci sens. Inaczej jest z infrastrukturą tramwajową, gdyż ta z założenia powinna stanowić szkielet transportu dla miasta i przewozić większe ilości pasażerów niż autobusy. Te zaś powinny dowozić pasażerów z obszarów, na które tramwaj nie jest w stanie dojechać. Takie było założenie obecnej rewolucji zbiorkomu w Elblągu.


Anuluj