UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@gracz89 - co? Kierowcy w Elblągu zarabiają nieco więcej niż minimalną. Naprawdę chciałbyś tyle zarabiać?
@gracz89 - co? Kierowcy w Elblągu zarabiają nieco więcej niż minimalną. Naprawdę chciałbyś tyle zarabiać?