UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To można już do lasu i na cmentarze? Bo stoki to wciąż tylko dla Emilki i jej bobasków zarezerwowane a Wy grzecznie siedzieć w piwnicy, pampers, maseczka i telewizor bo pelikany przegapią codzienny przekaz od Simona

hehe

Anuluj