UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uważasz warte lub pełnienie służby cała dobę za „zajęcie” przecież to jest dopiero nuda na maxa i wtedy przychodzą do głowy takie głupie pomysły


Anuluj