UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uważasz warte lub pełnienie służby cała dobę za „zajęcie” przecież to jest dopiero nuda na maxa i wtedy przychodzą do głowy takie głupie pomysły
Uważasz warte lub pełnienie służby cała dobę za „zajęcie” przecież to jest dopiero nuda na maxa i wtedy przychodzą do głowy takie głupie pomysły