UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@M. G - Nie, nie - to nieprawda !!!! Narzekają tylko ci, co łamią przepisy i dla nich policja jest bardzo niewygodna, bo tzw. mistrzowie kierownicy lubią depnąć i dlatego im policja przeszkadza. Policja ma robić swoje, czyli pilnować przestrzegania prawa i przepisów. Jestem przekonany, że większość obywateli życzy sobie więcej bezpieczeństwa na drogach i nie tylko na tam, ale wszędzie.