UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każdemu fajnie komentować lepiej pomódlmy się za dziewczynkę. Jak każdy taki rozważny mądry i przewidujący to super niech każdy patrzy na siebie. Dajcie spokój rodzica oni i tak cierpią. Mieszkanka
Każdemu fajnie komentować lepiej pomódlmy się za dziewczynkę. Jak każdy taki rozważny mądry i przewidujący to super niech każdy patrzy na siebie. Dajcie spokój rodzica oni i tak cierpią. Mieszkanka