UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każdemu fajnie komentować lepiej pomódlmy się za dziewczynkę. Jak każdy taki rozważny mądry i przewidujący to super niech każdy patrzy na siebie. Dajcie spokój rodzica oni i tak cierpią. Mieszkanka


Anuluj