UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gość bez obaw już minusuja każdy komentarz, który nawołuje do wolnej u bezpiecznej jazdy. Oni są po prostu nieprzystosowani do życia w cywilizacji:. .oni koniaki jeszcze powinni jeździć.

Jjrr

Anuluj