UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
22 latka, teraz 15 latka. .. .jechałem przez raczki elbląskie i non stop mnie wyprzeliscie, a później płacze w internecie jak tragedia się wydarzy! Jesteście dzicy i będziecie ginąc na drogach do póki nie zrozumiecie, że ograniczenia prędkości należy szanować i nie wyprzedzać się jak na wyścigach!
Czerwona kartka dla Markus