UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu wieś. .. znowu wiejscy mieszkańcy. Znowu napiszecie w komentarzach, że to wina firmy, która powinna odśnieżać drogi, bo na pewno jechali 30km/h, a jak w komentarzach pisaliście o 22 łatce, która zginęła w rowie to Waszym zdaniem nawet ubodzy 30km/h można wpaść do rowu! Macie nie równo pod sufitem. .. nic do Was nie dociera!

Do wsi nie dociera nic

Anuluj