UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@pytka - Drezyna a pociąg z przedziałami - chyba różnica jest, a najlepiej pociąg z odkrytymi przedziałami, spytaj mieszkańców np. Kadyn ile osób jeździło na tzw. dziką plażę gdy jeździły pociągi, a knajpy o których mówisz miały by większy zarobek gdyby turyści przyjechali np. właśnie pociągiem, nic mi nie wiadomo by ktoś z komentujących był moim kolegą. Byłem nie raz nad Zalewem i. .. bycie tam to nie tylko kąpiel, to też spacery we Fromborku, w Tolkmicku, św. kamnień też jakoś słabo oznaczone dojście. Zresztą zamknijmy cały region wygońmy turystów, nie proponując im nic - bo po co, przecież zalew to tylko brudna woda, dalej siedźmy i narzekajmy jaki to zły region, że olsztyn nas okrada - tam owszem okrada nas, ale nic nie robimy (głosując)by było inaczej, a każdy pomysł jest na Niee, bo nie ma pieniędzy etc.
Tomasz85