UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prawdę mówiąc nawet nie jest mi tej kobiety żal, całe życie ciułała - aby oddać oszczędności oszustowi. Swoją drogą, oszuści to jednak bardzo sprytne i inteligentne mendy, nie to, co złodzieje. Złodziejem może zostać każdy, oszustem już nie. Chyba 3 lub 4 lata temu bardzo sprytny i inteligentny oszust oszukał właścicielkę kantoru przy ul. Grunwaldzkiej w hali Elzam na bardzo duże pieniądze, to musiał być majstersztyk. Nerwy ze stali, bardzo dobra ocena psychologiczna ofiary, dawkowanie emocji.
wgharthbarh