UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kogar - Co za dyletanci. A Śląsk ? Ze śląska wzięto z 50 > 80 tys do Wehrmachtu a POLACY Z MAZUR SIŁĄ ZABRANI do WOJSKA NIEMIEC. Ogólnie wcielono do Wehrmachtu około 375 000 tys Polaków.
Wkurzony
@kogar - Co za dyletanci. A Śląsk ? Ze śląska wzięto z 50 > 80 tys do Wehrmachtu a POLACY Z MAZUR SIŁĄ ZABRANI do WOJSKA NIEMIEC. Ogólnie wcielono do Wehrmachtu około 375 000 tys Polaków.
Wkurzony