UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie płacą za paczkę której nie zamawiali. To tak jak pazerniak z Młynar kupił od rumónów na berlince sygnety za bezcen a jak się okazało że to tombak poczuł się oszukany i poskarżył się milicji. Numer stary jak świat ale ludzie opętani pazernością się na niego ciągle łapią.

sfvs

Anuluj