UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie płacą za paczkę której nie zamawiali. To tak jak pazerniak z Młynar kupił od rumónów na berlince sygnety za bezcen a jak się okazało że to tombak poczuł się oszukany i poskarżył się milicji. Numer stary jak świat ale ludzie opętani pazernością się na niego ciągle łapią.
sfvs