UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ilustracji nie można choć trochę dobrać do treści ? Choćby na poziomie chronologicznym, prezentujecie wyimki wiadomości z poł. lat 20tych XX w. , a pokazujecie Elbląg z pocz. tego wieku, mniejsza już z tym, że na pocztówce nie jest widoczny Ratusz staromiejski.

Bob B.

Anuluj