UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@vio - Nic nie robił. Dłubał w nosie i czeka tylko na jelenia, którego będzie można ustawiać do pionu przy odnowieniu takiegoż oto zabytku. To taki człowiek od utrudniania życia Inwestorowi. Elewację wykonaj w oryginale, dachówkę w oryginale. Uzupełnienie cegły w ścianie, również najlepiej z czasów XIX wieku za miliony monet. Jak ktoś wejdzie z nim w dyskusję umarł w butach. Dlatego poważne firmy nie pchają się w zdewastowane ruiny do odbudowy. Znacznie prościej jest wejść na pusty teren np. starego miasta, wykonać budynek stylizowany od frontu na dawną kamienicę i mieć wytyczne tylko w sferze architektonicznej.


Anuluj