UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
trochę dziwię sie prezydentowi wroblewskiemu, że uparcie stara sie zakończyć swoją ostatnią kadencję na tym stanowisku w smrodzie dziwnych spraw dotyczących sprzedaży gruntów i obiektów miejskich.
trochę dziwię sie prezydentowi wroblewskiemu, że uparcie stara sie zakończyć swoją ostatnią kadencję na tym stanowisku w smrodzie dziwnych spraw dotyczących sprzedaży gruntów i obiektów miejskich.