UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

trochę dziwię sie prezydentowi wroblewskiemu, że uparcie stara sie zakończyć swoją ostatnią kadencję na tym stanowisku w smrodzie dziwnych spraw dotyczących sprzedaży gruntów i obiektów miejskich.


Anuluj