UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląskie Władze przodują w braku szacunku do obiektów zabytkowych. Słyszy zabytek, mówi - rozebrać. Co dalej z budynkiem przy Warszawskiej na wylocie na Malbork. Prezydent chcial rozebrać, a konserwator nie pozwolił. Może warto oddawać za symboliczną zlotówkę, ale w dobre, pewne ręce elbląskich firm budowlanych, czy sprawdzonych inwestorów, a nie dziwnych niekontaktowych anonimów.


Anuluj