UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a co robił przez 2 lata Miejski konserwator Zabytków, teraz się obudził i Sławomir Mioduszewski, na początku stycznia jest zaplanowana oficjalna kontrola zabytku. - A jak była zapisana umowa, że anonimowy nabywca po 2 latach nic nie robienia wystawił na sprzedaż. ? Co wyskoczy temat sprzedaży terenu lub budynku przez Urząd Miejski w Elblągu i jakaś dziwnie mętna historia wyskakuje. Czy te ratuszowe macanasy to na pewno po dobrych studiach prawniczych są, czy po Sorbonie w Starym Polu ?


Anuluj