UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Problemem jest to, że atrakcyjne (historycznie, wizualnie itp)perełki budowlane były (i są nadal)zagospodarowywane jako budynki ZBK. Taki sam los jak wille Gronau czeka choćby 'budynek z przejazdem'na Pionierskiej - drzwi do klatek powyłamywane i otwarte zawsze pomimo aury, szyby porozbijane, pełno petów, małpek. Dodatkowo można trafić na agresywne grupki lokalsów (choćby sprawa pobicia chłopca sprzed kilku lat).

Brykiecik

Anuluj