UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego miasto nie odrestauruje tegoż jakże historycznego miejsca ? Dlaczego nikt nie miał na to wizji i pomysłu ? Bo ekonomicznie nie ma to żadnego uzasadnienia. Nie ma racji bytu nawet jako obiekt użyteczności publicznej. Cud, że ktoś to zlicytował, spychologia, na razie kupił to za bezcen człowiek bez wizji i pomysłu. Takie cuda architektury to studnia bez dna. Stropy, ściany, dach krokwie, wszystko zbutwiałe do zalania od zera. Zanim zamkną to do stanu surowego to pukną się w głowę po co to rozpoczynaliśmy. Popatrz jeden z drugim jakie realnie pieniądze musiał włożyć Inwestor aby z ruiny przy Żeromskiego 2 powstało okazałe centrum fitness i rehabilitacji.


Anuluj