UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to jest wlasnie polityka wroblewskiego nowaka i czyzyka. Doprowadzic do ruiny, sprzedac za bezcen, zlikwidowac. i taka jest ich koncepcja na najblizesze lata jesli chodzi o elblag.

referendum 2021

Anuluj