UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to jest wlasnie polityka wroblewskiego nowaka i czyzyka. Doprowadzic do ruiny, sprzedac za bezcen, zlikwidowac. i taka jest ich koncepcja na najblizesze lata jesli chodzi o elblag.
referendum 2021
to jest wlasnie polityka wroblewskiego nowaka i czyzyka. Doprowadzic do ruiny, sprzedac za bezcen, zlikwidowac. i taka jest ich koncepcja na najblizesze lata jesli chodzi o elblag.
referendum 2021