UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozebrac i postawic nowy. Proste. Ale nie bo to swiety zabytek. Za 100 lat Carefour tez bedzie zabytkiem i te wszystkie Biedronki w miescie. :)


Anuluj