UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co temat drążyć. Właściciel zrobi co będzie chciał. A telefonów odbierać nie musi. zadzwońcie do jednej z agencji nieruchomości, tam na sprzedaż mają kilkaset domów, mieszkań. Może któraś z nich was zainteresuje.