UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co tam czad. Obecnie pomimo zatruciem tlenkiem węgla i tak uczone doktory wpiszą w kartę zgonu kod covida, bo to im się po prostu opłaca. Nie wspominając o dodatkach za walkę z tzw. pandemią. Czyli oby wirus żył jak najdłużej. Wiodąca choroba wpisana nie tak dawno na listę chorób zakaźnych jest najważniejsza bo żyją szpitale, żyją medycy, tylko przestają żyć obywatele bo nie mają ciągłości leczniczej na swoje zwykłe dolegliwości. Nie daj Boże ulec wypadkowi gdzieś w pracy czy na drodze, to zanim ciebie przetestują, wyizolują, ponownie przetestują to zejdziesz z tego świata na zwykła pierdołę. Takie sobie procedury poustawiali.