UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie no szału nie było, jak dla mnie to kolejny raz pod publikę. Ale. .to w sumie też należy do działań wojska.
Prawda .
Nie no szału nie było, jak dla mnie to kolejny raz pod publikę. Ale. .to w sumie też należy do działań wojska.
Prawda .