UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Same kaszaloty i tępe dzidy łażą na protesty bo mają nadzieję że jakiegoś naiwniaka przytulą. Razem z całym peło gonić do makreli do Berlina
Same kaszaloty i tępe dzidy łażą na protesty bo mają nadzieję że jakiegoś naiwniaka przytulą. Razem z całym peło gonić do makreli do Berlina