UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Same kaszaloty i tępe dzidy łażą na protesty bo mają nadzieję że jakiegoś naiwniaka przytulą. Razem z całym peło gonić do makreli do Berlina


Anuluj