UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta pusta platforma czołgowa i czołg ją goniący stalowymi gąsienicami po asfalcie ostatkiem sił - bo kopcił na niebiesko - to mi się podoba. Ekologia i wogóle. .. .. no super


Anuluj