UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
,, Obecnie 11 Listopada, to podły Dzień Przemocy władzy nad narodem. Nawet w Waszej Telewizji TVP, to widać. '' Iza, napisz podły z dużej litery i wpisz to święto do swojego tęczowego kalendarzyka. Przemoc nad narodem??? 8 Julek i parę starych zgorzkniałych elbląskich kodziar to nie cały naród Iza. To nawet nie jest promil promila jego części. A z pewnością nie jego reprezentacja.
Olo1