UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

,, 11 listopada to jest święto kiboli i nazistów, ewentualnie pisowców. ''Naprawdę? Dla mnie od dawna to Narodowe Święto Niepodległości, ale widzę, że Pani Iza to nowy polskopodobny produkt. Tak się zastanawiam. .. Czy was redaktor Michnik to jakoś modułowo przez te lata poskładał?

Olo1

Anuluj