UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znam takich co wiecznie udają różne choroby żeby tłumaczyć brak pracy. na okresie próbnym 4razy na chorobowym a potem jęczą że kasy brak. to żenada. Ja z mężem do pracy a ci non stop w domku w ciepłym. a to nóżka chora a to główka. I tak większość się nabiera. Ci ludzie żyją z dobrego serca i naiwności ludzi pracujących.