UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Nie ma tu dla mnie znaczenia czy NEB czy NE "- raczej ma, bo u NEB to norma - mają ciężkie nóżki, nie wiem może to specyfika miejsca zamieszkania. Weźmy tylko ostatnio jak wypadek to ktoś ze wsi albo na wsi.