UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Nie ma tu dla mnie znaczenia czy NEB czy NE "- raczej ma, bo u NEB to norma - mają ciężkie nóżki, nie wiem może to specyfika miejsca zamieszkania. Weźmy tylko ostatnio jak wypadek to ktoś ze wsi albo na wsi.


Anuluj