UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj słyszałem o wypadku samochodowym, w którym troje młodych ludzi zginęło. Byli to młodzi ludzie ze wsi, najprawdopodobniej jechali w nocy za szybko na zakręcie, wypadli z drogi a potem koziołkowali wpadając do stawu wodnego. Tak właśnie kończą się prędzej czy później popisy szybkiej jazdy!


Anuluj