UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie można takiego od razu zutylizować? przecież to i tak nic mądrego nie wyrośnie jak do tej pory nie wyrosło. po co to utrzymywać? jeszcze na koszt podatników :(


Anuluj